Menu
Your Cart

Simfer 8613 Sm Egik Cam Davlumbaz Silver

Simfer 8613 Sm Egik Cam Davlumbaz Silver
Simfer 8613 Sm Egik Cam Davlumbaz Silver
3.825,00TL
 • Stok Durumu:: Stokta Var
 • Model: 8613

Simfer 8613 Sm Egik Cam Davlumbaz Silver


Dikkat çeken özellikleriyle üstün teknoloji ürünü olduğunu gösteren Simfer 8613 SM 60 cm Inox Eğimli Duvar Tipi Cam Davlumbaz, sessiz motor yapısı ve düşük ses seviyesi sayesinde yemek yaparken rahatsız olmanızı engelleyerek mutfağınızı konforlu bir alana dönüştürüyor. 60 cm genişliği ile tüm ocak tiplerine uyum sağlayan davlumbaz, yemek yaparken kokunun evinize yayılmasını engelleyerek daha ferah bir hava oluşturuyor. Silver cam paneli ile ilk anda dikkat çeken Simfer duvar tipi davlumbaz, estetik açıdan tüm ihtiyaçları karşılarken, dayanıklılık konusunda da uzun ömürlü kullanım avantajı sunuyor. Eğimli duruşu ile mutfağınıza farklı bir dokunuş sunan ürün, yemek kokusunun maksimum seviyede emilmesini sağlıyor. 

Estetik Görünümüyle Mutfağınıza Şıklık Getiriyor

Modern görünümü ile mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlayan Simfer davlumbaz, dikkat çeken rengi ile tarzınızı yansıtmanıza olanak tanıyor. Eğimli yüzeyinde yer alan dokunmatik kontrol paneli ile tüm ayarlamaları yapmanızı kolaylaştıran ürün, fonksiyonel kullanım avantajı sunuyor. Alt kısımda yer alan 2 LED lambası ile kullanım sırasında ocağı aydınlatarak yemeklerinizi daha raht görmenize yardımcı olan davlumbaz, 3 ayrı emiş gücü ayarı ile havalandırma seviyesini ayarlamanıza imkân tanıyor. Zaman ayarlı otomatik kapanma özelliği ile öne çıkan ürün, açık kalsa dahi 15 dakika içinde kendiliğinden kapanarak fazladan elektrik harcanmasını engelliyor. Sadece yemek pişirirken etrafa yayılan kokuları içine çekmeyen ürün, hava temizleme özelliğiyle ferah bir ortam yaratıyor. 

Fonksiyonel Kullanım Avantajıyla  İhtiyaçlarınızı Karşılayın

 • Özel fan motoru ile dikkat çeken Simfer duvar tipi davlumbaz, sessiz çalışmanın yanı sıra güçlü havalandırma imkanı sunarak ekstra avantaj sunuyor. 
 • Uzaktan kumanda ile çalıştırılabilen ürün, eğimli cam panelde yer alan dokunmatik ekrana dokunmadan dilediğiniz tüm ayarlamaları yapmanıza yardımcı oluyor. 
 • Yüksekliği ayarlanabilir çift bacası ile öne çıkan Simfer davlumbaz, 2 bacanın iç içe geçirilerek teleskopik bir görünüm yaratılmasına imkân tanıyor. Böylelikle mutfağınızdaki şıklıktan ödün vermenize gerek kalmıyor. 
 • Filtre doluluk uyarı sistemine sahip olan cihaz, filtrenin ne zaman temizlenmesi gerektiğine dair bilgi verirken, davlumbaz filtresi bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabiliyor. 
 • A sınıfı enerji tüketimi ile daha az elektrik tüketen davlumbaz, enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyor. 

Simfer 8613 SM Davlumbaz Teknik Özellikleri

Simfer 8613 SM 60 cm Inox Eğimli Duvar Tipi Cam Davlumbaz teknik özellikleri yüksek performans avantajı sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyor. 

 • Davlumbaz Genişliği: 60 cm
 • Davlumbaz Şekli: Eğimli
 • Güç Ayarı: 3
 • Kontrol Tipi: Elektronik
 • Cihaz Tipi: Duvar Tipi

Simfer Markası Hakkında

1977'de %100 yerli marka olarak faaliyetlerine başlayan Simfer, kısa sürede başarısını göstererek sektörün lider markalarından biri olarak görülmeye başlamıştır. Başlarda ev aletleri üretimi ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan marka, ilerleyen yıllarda farklı sektörlerde de adını duyurmuştur. 3 farklı üretim tesisi ile fonksiyonel kullanıma sahip ürünler üreten Simfer, günümüzde 150'den fazla ülkeye ihracat yaparak adını duyuruyor. 

Doğru Bakım ve Kullanımla Yüksek Performans

Simfer 8613 SM 60 cm Inox Eğimli Duvar Tipi Cam Davlumbaz kullanım koşullarına uymak cihazın uzun ömürlü kullanımı için önemlidir. Performansın azalmasını engellemek için davlumbaz çalışırken pencereyi açmamanız gerekiyor. Açılan pencere oluşan basıncı yok edeceğinden istenen verimli sonucun alınması engellenir. Maksimum performans için yemek pişirmeye başladığınız anda ürünü çalıştırmalı, yemek pişirdikten birkaç dakika sonra ise cihazı kapatmalısınız. Böylelikle enerji tüketiminin fazla olmasını da engelleyebilirsiniz. Davlumbaz filtresinin tıkanmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekiyor. Filtreyi elde yıkamak istemezseniz bulaşık makinesini kullanarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz. 


TEKNİK ÖZELLİKLER60 cm genişlik500 m³/saat hava transferDijital touch kontrolUzaktan Kumanda3 ayrı emiş güç ayarıSes seviyesi 63 dBA
Cihaz Genişliği59,6 cm
Cihaz ŞekliEğimli
Cihaz TipiDuvar Tipi
Hava Debisi (m3/sa)500 m3/sa
Kademe Sayısı3
Kontrol TipiElektronik
RenkInox
Ses Seviyesi (dB)63 dB

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.