Menu
Your Cart

Regal BM 410 Bulaşık Makinesi

Regal BM 410 Bulaşık Makinesi
Regal BM 410 Bulaşık Makinesi
8.694,00TL
  • Stok Durumu:: Stokta Var
  • Model: BM 410X

Regal BM 410 A++ 4 Programlı Bulaşık Makinesi modeli, yüksek performanslı hijyen sağlama özelliği ile dikkat çekiyor. Fiyat / performans kategorisinde değerlendirildiğinde ön plana çıkan cihaz, kirli bulaşıkları temizlemek için kullanılıyor. Elde yıkama işlemine göre daha az su kullanan model, daha fazla bulaşığı yüksek sıcaklıkta temizlemeye yardımcı olurken, kullanıcıların zamandan ve enerjiden tasarruf etmelerini sağlıyor. Tencere, tava, tabak, bıçak, çatal, kaşık ve bardak gibi eşyaların üzerinde biriken yemek kalıntılarını temizlerken bakteri oluşumunu önleyen Regal bulaşık makinesi, hızlı ve ekonomik program seçenekleri ile kullanıcılar için pratiklik sağlıyor. Tüketicilere profesyonel bir kullanım tecrübesi yaşatan ürün, geniş iç hacmi sayesinde farklı boyutlardaki  mutfak araç gereçlerini makineye kolaylıkla yerleştirmeye yardımcı oluyor. Yerleştirme esnasında diğer eşyalara zarar vermiyor. Bulaşıkları yerleştirirken ve çıkarırken kullanım kolaylığı sağlayan model, program erteleme fonksiyonu sayesinde temizlenmesi gereken mutfak eşyalarını, gün içerisinde biriktirmeye ve toplu bir şekilde yıkamaya olanak sağlıyor. Cihaz, eski bulaşık makinesini değiştirmek ya da yeni bir bulaşık makinesi almak isteyen kullanıcılar için ideal kullanım özellikleri sunan alternatifler arasında yer alıyor. Regal bulaşık makinesi modeli, bulaşıkları yüksek ısıda hijyenik bir şekilde yıkamayı tercih eden titiz kullanıcılara hitap ediyor.

Su Taşma Emniyet Sistemi ile Konfor Sağlayan Tasarım

  • Ayarlanabilir fincan rafları bulunan cihaz, su taşma emniyet sistemi ile güvenli bir kullanım tecrübesi yaşatıyor.
  • Başlama ve bitirme göstergeleri sayesinde bulaşıkların durumunu kontrol etmeyi kolaylaştıran ürün, bireysel kullanımın yanı sıra kalabalık ortamlarda da fonksiyonel bir şekilde kullanılabiliyor.
  • Toz, sıvı ve tablet deterjanlar ile kullanılabilen ve durulama fonksiyonu ile bulaşıklar üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan model, tuz ve parlatıcı göstergeleri içeriyor.

 Hijyen Sağlamaya Yardımcı Olan Gelişmiş Donanım Özellikleri

  • Kullanım Şekli / Program Sayısı: Solo / 4 adet
  • Yükseklik x Genişlik x Derinlik (cm): 85 x 59,8 x 59,8
  • Su Tüketimi: 12 litre (Yıkama Başına)
  • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl): 258  kWh
  • Yıkama Ses Seviyesi (dB): 54 dB

Tüketiciye Güven Veren Regal Teknolojisi ve Bulaşık Makinesi İçeriği

2002 yılında Zorlu Grubu bünyesine bağlı olarak elektronik ve beyaz eşya sektörüne giriş yapan Regal markası, teknoloji ile donatılmış endüstriyel üretim tesislerinde Ar- Ge yatırımları yapmaya devam ediyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek inovasyona yatırım yapan Regal, sektörde adından söz ettiriyor. Regal marka bulaşık makinesi, ilk etapta yüksek koruma sağlayan sağlam bir ambalajlama sistemi ile  birlikte geliyor. Bu sayede ürün nakliye esnasında oluşabilecek hasarlara karşı korunuyor. Cihaz, kullanıcıların ürünle ilgili sorularına rehberlik etmesi için hazırlanan bir kullanım kılavuzu ile birlikte geliyor. Bulaşık makinesi kutusunda ürünün kurulumu için gereken bağlantı parçaları yer alırken,  üst sepet, üst pervane, alt sepet, alt pervane, deterjan bölmesi, sepet rayları ve çatal kaşık sepeti gibi kısımlar da bulaşık makinesinin iç kısmını oluşturuyor.

Kurulum ve Kullanım Özellikleri ile Kolaylık Sağlayan Dizayn

Kompakt tasarımı ile bulunduğu mekana uyum sağlayan Regal bulaşık makinesi, ilk kurulum esnasında eğimli olmayan düz bir yere yerleştirildiğinde daha etkin bir şekilde çalışıyor. Cihazın kurulum yapılacağı zeminde halı benzeri bir cismin olması, ürünün alt kısımlarından hava almasını önlüyor ve bulaşık makinesinin içindeki elektrikli parçalar ısınarak daha kolay arızalanabiliyor. Ürünün elektrik bağlantısı, su şebekesi ve gider hortumunun güvenli bir şekilde sabitlenmiş olması, cihazın uzun süreli kullanımı için gerekli olan kriterler arasında yer alıyor. Kullanma ve bakım yönergelerine uyulduğu takdirde cihazdan uzun yıllar boyunca verimli bir şekilde yararlanılabiliyor.Derinlik (cm)59.8
Dijital EkranYok
Enerji SınıfıA++
Garanti NotuEğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm)59.8
Kapasite12 Kişilik
Kullanım ŞekliSolo
Program Sayısı4
RenkBeyaz
Ses Seviyesi (dB)54
Su Tüketimi (lt/program)12
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)258
Yükseklik (cm)85

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.