Menu
Your Cart

Philips Avent Niplette Tekli Göğüs Ucu Çıkartıcı SCF152/01

Philips Avent  Niplette Tekli Göğüs Ucu Çıkartıcı SCF152/01
Tükendi
Philips Avent Niplette Tekli Göğüs Ucu Çıkartıcı SCF152/01
147,90TL
  • Stok Durumu:: Tükendi
  • Model: SCF152/01

İçe dönük göğüs uçları için basit ve etkili çözüm

Klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar*

  • Cerrahi olmayan çözüm
  • Düz veya içe dönük göğüs uçları için
Düz veya içe dönük göğüs uçlarına yönelik cihaz

Düz veya içe dönük göğüs uçlarına yönelik cihaz

İçe dönük veya dışa uzanmayan göğüs uçları, kadınların yaklaşık %10'unu etkileyerek psikolojik sıkıntılara neden olmakta ve hem anne hem bebek için emzirmeyi zorlaştırmaktadır. Bebeğin emme hareketinin göğüs ucunu dışa döndürmesi gerekir. Göğüs ucunun dışa dönmediği durumlarda basit ve rahat bir çözüm olan Niplette™ size yardımcı olabilir. Bu cihaz, düz veya içe dönük göğüs uçlarına sahip kadınların invaziv cerrahi müdahaleye gerek kalmadan rahatça emzirmesini sağlar*. Cihazda valf ve şırınga yuvasına takılı, sızdırmaz kenarlıklı şeffaf göğüs ucu kalıbı bulunur.

Kullanımı kolay

Kullanımı kolay

Uç kısmı bir elinizle göğüs ucu çevresinin üzerine getirdiğinizde hava 5 ml'lik şırınga yardımıyla dışarı atılır, böylece göğüs ucu uç kısmın içine çekilir. Kullanıcı emme hareketini kontrol edebilir ve göğüs ucunu rahat ettiği sıkılıkta yerleştirebilir. Göğüs ucu dışarı çıkarıldığında, kullanıcı şırıngayı dikkatli bir şekilde valften çıkararak günlük işlerine devam edebilir ve Niplette'i dikkat çekmeyecek şekilde sütyeninin içine giyebilir. İlk kullanım mümkün olduğunca tavsiye edilir*.

Hamilelikten önce veya hamileliğin ilk 6 ayında kullanılması idealdir

Niplette ideal olarak hamilelikten önce kullanılmalı ve gece veya gündüz olmak üzere günde 8 saat takılmalıdır*. Göğüsler çok hassas değilse kalıcı bir sonuca ulaşmak için hamileliğin ilk altı ayında veya doğumdan sonra bebeği emzirmeden birkaç dakika önce kullanılabilir. Niplette göğüs ucunu dışarı çıkararak bebeğin kolayca kavramasını ve doğumdan sonraki ilk birkaç günde emzirme hareketine alışmasını sağlar. Kalıcı kozmetik çözüm emzirme bittikten sonra etkisini gösterir. Kozmetik bir sonuç alınmak isteniyorsa Niplette muhtelif zamanlarda tekrar kullanılabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.