Menu
Your Cart

Oyuncak

Oyuncak
Brand: babyjem Model: ART-644
Babyjem Çıngırak MaviÇıngırağın üzerinde bulunan kabarcıklı yüzey sayesinde bebeğinizin yeni çıkan dişleri nedeniyle olan kaşıntıyı rahatlatacaktır. Ürün sevimli hayvanlar şeklinde tasarlanmıştır. Bebeğiniz oynarken, oyuncağın birbirine çarpmasıyla çıkan ses bebeğinizin dikkatini çekecektir. Dayanık..
60,00TL
Brand: kanz Model: 8698540306144
Kanz Marakas Çıngırak KırmızıKanz Marakas Çıngırak:Sallandıkça boncuklar birbirine çarparak ses çıkar, bebeğinizin ilgisini çeker, Kolayca kavranabilir.Gelişim; Ses çıkaran çıngıraklar bebeğinizi oynamaya teşvik eder ve minik elleri ile kavramaya çalışması ince motor gelişimini destekler,. Canl..
50,00TL
Brand: DALPA Model: NM041
Prego Toys NM041 KoalaKlips yardımı ile beşiğe ve taşımalara rahatlıkla asılabilir. Canlı ve dikkat çekici renkleri ile çocuğunuzun görsel gelişimine yardımcı olur. Çocuğunuzun dokunma, hissetme ve hareket kabiliyetinin gelişimine yardımcı olur...
44,90TL
Wee Baby 202 Bebek Çıngırağı
2-3 Gün Tedarik
Brand: Wee Baby Model: 202
Wee Baby 202 Bebek ÇıngırağıBebeğin tutabileceği şekilde tasarlanmıştır.Bebeğin dokunma, görme ve işitme gibi duyu organlarını keşfetmesini sağlar.Sağlığa zararlı madde içermez...
20,00TL
Yürüme Arkadaşı Sevimli Canavar Yürüme Arkadaşı Sevimli Canavar
2-3 Gün Tedarik
Brand: Fisher Price Model: MATE-FHG01
Bu canavar çocuğunuzun ilk adımlarını atmasını daha eğlenceli hale getirecek. Canavar ipinden çekildiğinde veya elle itildiğinde tekerlekleri dönerek ilerler. İlerledikçe de kafası ve etekleri döner ve aşağı-yukarı hareket eder. Kafası döndüğünde farklı yüz ifadeleri ortaya çıkar. Etek ve kulakları ..
90,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.