Menu
Your Cart

Mamajoo İlk Hediyem Seti

Mamajoo İlk Hediyem Seti
Mamajoo İlk Hediyem Seti
Tükendi
Mamajoo İlk Hediyem Seti
Mamajoo İlk Hediyem Seti
Mamajoo İlk Hediyem Seti
165,00TL
  • Stok Durumu:: Tükendi
  • Model: MMJ2780

Mamajoo İlk Hediyem Seti 


Özellikleri ve Avantajları:

Mamajoo İlk Hediyem Seti, ideal bir hediye olacak şekilde yeni doğan bebek ile yeni annenin ilk aylardaki ihtiyaçları göz önünde tutularak özenle seçilmiş gerekli ve yüksek kaliteli ürünler içerir.

1) Mamajoo Gold Biberon 150 ml & Mamajoo Silikon Biberon Emziği No.1 (S)
2) Mamajoo Gold Biberon 250 ml & Mamajoo Silikon Biberon Emziği No.1 (M)

Mamajoo Gold Biberonlar, BPA ve Fitalat içermeyen PES hammaddeden üretilmiştir. PES, çok sıcak suya maruz kaldığında dahi molekülleri kolayca ayrışmadığından hastane otoklav sterilizasyonuna dayanıklıdır ve Türkiye, Avrupa ve ABD de biberon üretiminde kullanılmasına izin verilen bir malzemedir.

Mamajoo Biberon & Biberon Emziği anti-kolik valf sistemi ile beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcıdır. Anne göğsüne benzer formda, tatsız ve kokusuz silikondan üretilen Mamajoo Biberon Emziği sayesinde anneler emzirme ile biberonla beslemeyi kolayca birleştirebilirler.

Mamajoo Biberonları, doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmış olup, dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo Biberon kapaklarında özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. Mamajoo Biberonların üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.

3) Mamajoo Anne Sütü/Mama Saklama Kabı

Anne sütü doğrudan Mamajoo beslenme/saklama kaplarına sağılabilir, Mamajoo kapatma halkaları takılarak buzdolabı veya dondurucuda saklanabilir veya Mamajoo biberon emziği takılarak başka bir biberona boşaltmaya gerek kalmadan bebek beslenebilir. Saklama tarihi kapatma halkalarına yazılabilir.

4 & 5) Mamajoo Ortodontik Silikon Emzik 0+ ay & Saklama Kutusu

Tatsız ve kokusuz yüksek kaliteli silikondan üretilen Mamajoo Emzikler, tüm diğer Mamajoo ürünleri gibi BPA ve Fitalat içermez. Ortodontik (damaklı) formda üretilen Mamajoo Emzikler bebeklerin diş ve damak gelişimine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyerek hava dolaşımını sağlar ve bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olma riskini azaltır. Mamajoo Emzik Saklama Kutusu emzikleri hijyenik olarak korumak içindir ve steril edilerek tekrar kullanılabilir.

6) Mamajoo Silikon Dişlik

BPA içermeyen silikondan üretilmiş Mamajoo Yumuşak Diş Kaşıyıcılar diş çıkarmanın verdiği sancıyı hafifletip, hassas diş etlerini rahatlatmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Mamajoo Diş Kaşıyıcının yüzeyi kabartılıdır, tutma halkası ve ince şekli bebeğin kavramasını kolaylaştırır.

7) Mamajoo Eğitici Biberon/Bardak Kulpu

Mamajoo Eğitici Biberon/Bardak Kulpu, Mamajoo biberonlara ve bardaklara kolayca takılıp çıkarılabilir. Ergonomik ve dolgun tasarımı ile bebeğinizi biberon tutmaktan bardak tutma aşamasına kısa sürede hazırlar.Paket İçeriği:

1 x Gold Biberon 150 ml + Silikon Biberon Emzik No.1 (S)

1x Gold Biberon 250 ml + Silikon Biberon Emzik No.2 (M)                    

1 x Anne Sütü/Mama Saklama Kabı

1 x Ortodontik Silikon Emzik 0+ ay             

1 x Emzik Saklama Kutusu

1 x Silikon Dişlik

1 x Eğitici Biberon/Bardak Kulpu

Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14350, TS EN 1400 , TS EN 71
Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520/177.2600/177.2440) (ASTM F963-17)

Kullanım Yaşı: 0+ ay
Biberon emziği değiştirilerek daha büyük bebekler için kullanılabilir.


Temizlik ve Sterilizasyon: 

Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir, iyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilirler. Ürünlerin ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve belirli aralıklarla biberonları, düzenli aralıklarla biberon emziğini değiştiriniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.