Menu
Your Cart

Mamajoo Gold Biberon 250 ml MMJ1004

Mamajoo Gold Biberon 250 ml   MMJ1004
Mamajoo Gold Biberon 250 ml   MMJ1004
Tükendi
Mamajoo Gold Biberon 250 ml   MMJ1004
Mamajoo Gold Biberon 250 ml   MMJ1004
Mamajoo Gold Biberon 250 ml MMJ1004
95,00TL
  • Stok Durumu:: Tükendi
  • Model: MMJ1004

 

Mamajoo Gold Biberon 250 ml

 

Özellikleri ve Avantajları:

Mamajoo Gold Biberonlar, çok sıcak suya maruz kaldığında dahi molekülleri kolayca ayrışmadığından hastane otoklav sterilizasyonuna dahi dayanıklı, Türkiye, Avrupa ve ABD’de biberon üretiminde kullanılmasına izin verilen PES ham maddesinden üretilmiştir. 

 

Mamajoo Silikon Biberon emziğinde bulunan anti-kolik valf sistemi bebeğin beslenme sırasında hava yutması sonucu oluşan gaz sancısını (kolik) engellemeye yardımcı olur. Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo biberonlarının kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.

 

Anne göğsüne benzer formda sunulan Mamajoo Biberon Emziği, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde anne memesi gibi esner.

 

Geniş ağızlı Mamajoo Biberonun doldurulması ve temizlenmesi kolaydır, geniş tabanı sayesinde kolayca devrilmez.

 

Minik ellerin kolayca tutabilmesi ve kas gelişiminin desteklemesi amacıyla Mamajoo biberonun gövdesinde ergonomik kavrama kavisleri tasarlanmıştır.

 

Tatsız ve kokusuz Mamajoo Silikon Biberon Emziği sayesinde emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.

 

Biberonla birlikte kullanılmak için bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak farklı sıvı akış oranlarına sahip 4 çeşit Mamajoo Biberon Emziği bulunur.

 

 

Paket İçeriği:

1 x Mamajoo Gold Biberon 250 ml
1 x Mamajoo Silikon Biberon Emziği No.2 (M)

 

Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14350
Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520/177.2600/177.2440)

 

Kullanım Yaşı: 6+ ay
Biberon emziği değiştirilerek daha küçük / büyük bebekler için kullanılabilir.

 

Temizlik ve Sterilizasyon:

Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve belirli aralıklarla biberonları, düzenli aralıklarla biberon emziğini değiştiriniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.