Menu
Your Cart

Mamajoo Göğüs Kalkanı Seti MMJ4340

Mamajoo Göğüs Kalkanı Seti MMJ4340
Tükendi
Mamajoo Göğüs Kalkanı Seti MMJ4340
78,00TL
  • Stok Durumu:: Tükendi
  • Model: MMJ4340


 

Özellikleri ve Avantajları:

Mamajoo Göğüs Kalkanı Seti, emzirme döneminde annelerin iç çamaşırlarının içine konularak çatlamış veya hassas göğüs uçlarını sürtünmeden korumaya, fazla anne sütünün sızıp kıyafetlerini ıslatmasını engellemeye, emzirirken veya göğüs pompası kullanırken diğer göğüsten sızan sütün daha sonra kullanmak üzere biriktirilmesini sağlamak üzere üretilmiştir. 


Mamajoo Göğüs Kalkanlarının üst tarafındaki delikler hava dolaşımı sağlayıp acıyan veya çatlamış göğüs uçlarının hızla iyileşmesine, ultra yumuşak konfor başlıkları ise anne göğsüne sağladıkları koruma ve nazik basınç ile şiş göğüslerin rahatlamasına yardımcı olur. Özel tasarımı içindeki sütün rahatça boşaltılmasını sağlar.
 


- Acıyan ve çatlamış göğüs uçlarını korur
- Sızan anne sütünü toplar
- Göğüs şişliklerini rahatlatmaya yardımcı olur
- Göğüs kalkanının üst kısmındaki delikler hava dolaşımı oluşturarak yaraların daha hızlı iyileşmesi için tasarlanmıştır
- Silikon konfor başlığı sayesinde maksimum konfor ve uyum sağlar
- Düz göğüs uçlarının dışarı doğru çıkmasına yardımcı olur

 
 

Paket içeriği:  

2 x Mamajoo Hava Dolaşımlı Göğüs Kalkanı  
2 x Mamajoo Yumuşak Konfor Başlığı

 

 

Temizlik ve Sterilizasyon:

Elde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız.

 


Uyarı:

Gün içinde yavaş yavaş akarak biriken anne sütünü bozulma tehlikesi nedeni ile oda ısısında bekletmeyiniz ve kesinlikle kullanmayınız. Topladığınız sütü en kısa sürede buzdolabına veya derin dondurucuya koyunuz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.