Menu
Your Cart

Mamajoo 4'lü 150 ml Süt Saklama Kabı

Mamajoo 4'lü 150 ml Süt Saklama Kabı
Tükendi
Mamajoo 4'lü 150 ml Süt Saklama Kabı
53,00TL
  • Stok Durumu:: Tükendi
  • Model: MMJ1660

Mamajoo Anne Sütü & Mama Saklama Kabı Seti 150 ml


Özellikleri ve Avantajları:
 

Mamajoo Anne Sütü & Mama Saklama Kapları bebeklerin sağlığı için uygun olmayan maddeler içermeyen, Türkiye, Avrupa ve ABD’de biberon üretiminde kullanılmasına izin verilen Polipropilen ham maddesinden üretilmiştir.   

Mamajoo Anne Sütü & Mama Saklama Kapları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo Anne Sütü & Mama Saklama Kapları üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.

Mamajoo Anne Sütü & Mama Saklama Kaplarına sağılan anne sütü buzdolabı veya dondurucuda saklanabilir veya Mamajoo Kapatma Halkaları çıkarılıp yerine mamajoo Biberon Emziği takılarak bebek doğrudan beslenebilir.  

Mamajoo Kapatma Halkalarının üzerine sağım ve saklama tarihi yazılabildiğinden kullanım zamanı takip edilebilir.

Anne sütü veya mama ısıtılmak istendiğinde, mamajoo Saklama Kabının kapatma halkası mutlaka çıkartılmalı ve kabın ağzı açık olmalıdır. Steril edilerek defalarca kullanılabilen Mamajoo Anne Sütü & Mama Saklama Kapları tek kullanımlık kaplar veya poşetlere göre daha ekonomik ve çevre dostudur.


Paket İçeriği:

4 x Mamajoo Anne Sütü & Mama Saklama Kabı 150 ml
4 x Mamajoo Anne Sütü Kabı Kapatma Diski
4 x Mamajoo Kapatma Halkası 


Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14350

Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520)

Kullanım Yaşı: 0+ ay

 

Temizlik ve Sterilizasyon: 

 

Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve saklama kaplarını belirli aralıklarla değiştiriniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.