Menu
Your Cart

GoldMaster Gm-7162 Karayel Saç Kurutma Makinesi

GoldMaster Gm-7162 Karayel Saç Kurutma Makinesi
Tükendi
GoldMaster Gm-7162 Karayel Saç Kurutma Makinesi
637,00TL
  • Stok Durumu:: Tükendi
  • Model: Gm-7162

Saç Kurutma ve Fön Makinesi Modelleri

 

Günlük yaşamda, duş aldıktan ya da saçlarımızı yıkadıktan sonra kullandığımız saç kurutma ve fön makineleri, hayatın içinde çok ihtiyacımız olan ürünlerden. Saç kurutma ve fön makinelerinin, içerdikleri kullanım kolaylığı, saçlarımızın ıslak kalmamasını sağlar ve dolayısı ile, ıslak saç kaynaklı rahatsızlıkların da önüne geçer. Kişisel bakım ürünleri konusunda geniş bir ürün skalasına sahip Goldmaster, düşündüğünüz tüm özellikleri barındıran kaliteli saç kurutma ve fön makineleri ile, aradığınız kaliteyi sunuyor.

 

Profesyonel Fön Başlıkları

 

Saç kurutma ve fön makinelerinde yer alan detaylar, saç sağlığınızı korumak adına önemlidir. Saç kurutma makinesinin sıcak hava akımının gücü, aşırı ısınma gibi durumlarda göstereceği reaksiyon ve diğer teknik yönleri, fazla dikkat edilmese de oldukça önemlidir. Bakım ürünleri alanında gelişmiş özellikler sunan Goldmaster dünyasında, saç kurutma ve fön makineleri aşırı ısınmaya karşı sigorta sistemi ile koruma sağlamaktadır. DC ve AC motor seçenekleri ile, yüksek performansla çalışan saç kurutma makineleri, buna karşın sessiz çalışma modeli ile rahatsız edici bir gürültü ortaya koymaz. Erkek ve kadın saç kurutma ve fön makineleri tercihinde, uygun fön başlıklarının yer aldığı ürünler, içerdiği gelişmiş teknoloji ile hava akışını, saçın uygun geniş alanına yayarak, hacimli bir etki yaratır.

 

Farklı Hız Seçenekleri

 

Goldmaster saç kurutma ve fön makineleri, kullanım tarzınıza göre değiştirilebilen kurutma ayarlarına sahip. Bu da, dilerseniz yüksek güçte, dilerseniz de düşük güçte saç kurutma ve fön işlemini yapmanızı sağlıyor. Ergonomik tutma sapı ile, kolay bir kullanım sunan saç kurutma ve fön makineleri içinde, soğuk üfleme fonksiyonuna sahip modeller de bulunuyor. Bakır motor ve rezistans koruması seçenekleri ile, uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım vaat eden alternatifler sunan Goldmaster saç kurutma ve fön makinesi modelleri, aradığınız kaliteyi sunan, etkili bir günlük ürün.

 

Hem kişisel kullanım için, hem de kuaför salonlarında profesyonel kullanım için uygun modellerin yer aldığı Goldmaster saç kurutma ve fön makineleri kategorisinde, her yönden gelişmiş özellikler sunan birçok farklı model var. Uygun fiyatın yanı sıra, hızlı ve kolay iade seçeneği, güvenli özel paketleme konsepti sizi Goldmaster online alışveriş sitesinde bekliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.