Menu
Your Cart

CEMSAN SOFBEN C3300

CEMSAN SOFBEN C3300
CEMSAN SOFBEN C3300
1.450,00TL
  • Stok Durumu:: Stokta Var
  • Model: C3300
Cemsan C3300 Elektrikli Şofben
Büyük hazneli su ısıtıcılar gibi sıcak suyu depolamanız gerekmiyor. İstediğiniz anda dilediğiniz kadar sıcak su kullanabilirsiniz. Isıtıcıyı sürekli açık durumda bırakıp gereksiz enerji tüketmeyin. Büyük su hazneli ısıtıcılarla banyonuzu daraltmayın. Her mekana uygun bir Cemsan mutlaka var.
Banyoda ve mutfakta kullanılabilir
Farklı sezonlarda konforlu kullanım için 3 ayrı güç seviyesi
Daha hassas sıcaklık ayrı için debi kontrolü
3 akış fonksiyonlu el duşu / yükseklik ayarlı duş seti
Düşük ve yüksek su basıncında otomatik koruma
Depo suyu ile çalışabilme (opsiyonel)
Kademe kontrolü
Isıtma gücü 3 kademeye bölünmüştür. 7.25kW ısıtıcı için bu bölümleme 3kW-4.25kW-7.25kW şeklindedir. Farklı mevsimlerde ekonomi sağlamak amacıyla bu kademelerden uygun olanı tercih edilir.
Debi kontrolü
Su sıcaklığını yüksek hassasiyetle ayarlayabilmek için su debisinin konrol edilmesini sağlar. Bu sayede istenilen sıcaklık rahatlıkla ayarlanabilir.
Güvenlik termostatı
Güvenlik termostatı su sıcaklığının belli sınırlar arasında kalmasını sağlar. Su kaynayarak kullanıcıyı rahatsız etmez.
Fark basınç anahtarı
Su basıncının yetersiz olduğu durumda kullanıcı güvenliği için ısıtıcıyı anında kapatır. Su basıncı normale dönünce ısıtıcı tekrar devreye girer.
Basınç tahliye cihazı
Su basıncı aşırı yükselirse devreye girer ve basıncı düşürür. Bu sayede yüksek su basıncının ısıtıcıya zarar vermesi engellenir.

Tüm bu üstün özelliklerle donatılmış olan Cemsan ısıtıcınızı birçok amaçla kullanabilirsiniz. Isıtıcıyı banyonun duvarına bağlayıp kullanabilirsiniz. Ya da lavabonun altına bağlayıp lavabonuzda da sıcak su kullanırsınız. Hatta lavabo ya da banyonuz da sıcak su kullanmak için tek bir ısıtıcıyı her iki yere sıcak su verecek şekilde montaj edebilirsiniz. Cemsan ısıtıcıyı mutfak tezgahının altına montaj ederek mutfak şofbeni olarak da kullanabilirsiniz.

Cemsan C3300 Elektrikli Şofben Özellikleri

Garanti Süresi (Ay)24
Yurt Dışı SatışYok

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.