Menu
Your Cart

Beyaz Eşya Düğün Paketi

Yeni evlenen çiftlerin düğün den önce tercihi Olan beyaz eşya çeyiz paketleri, elden taksitle izmir mağazamızda. Profilo, Regal, Altus, Samsung gibi önde gelen markalardan oluşan setlerimiz de Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi bulunmaktadır. Beyaz Eşya 3'lü düğün paketi İzmir içinde taksit seçenekleri mevcut. Açık hesap taksitli aldığınız düğün paketi içindeki ürünler en az 2 yıl garantili ürünlerdir. 3'lü set olan bu gruplar fiyat bakımından evini kuranlar için daha caziptir, dilerseniz sizin için aldığınız ürünleri ileri bir tarihte teslim edilmesi için depomuzda sizin için saklayabiliyoruz. 
Brand: ALTUS Model: Alb-003
Altus Beyaz Eşya Düğün Paketlerinde İnanılmaz indirimler seni bekliyor. Çelik Kardeşler evleneceklere özel taksit imkanlarını arttırdı hemen ara taksit taksit öde. 3'lü beyaz eşya paketimiz içinde Emsan Tost Mak. Hediyeİzmir Dışı Teslimatlarda Kargo Ücreti İçin Lütfen İrtibata Geçinİzmir dışına karg..
33.260,00TL
Brand: ALTUS Model: Altus İnox-002
Altus beyaz eşya düğün paketi içindekiler; Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesinden oluşan set Emsan Gusto kahve makinesi hediye. İzmir Bozyaka da Bulunan Çelik Kardeşler üstün marka Altus 3'lü Beyaz Eşya Setleri Şimdi İstediğin hediye ile açık hesap taksitle satın alabilirsiniz. Elden taks..
29.200,00TL
Brand: PROFİLO Model: Pbes-003
Çelik Kardeşler'de beyaz eşya 3'lü çeyiz paketlerinde sizi evlendirecek indirimler başladı. Üstün kaliteli Profilo markadan oluşan bu beyaz eşya düğün paketini dilersiniz anında teslim alabilir dilerseniz daha sonra teslimatı yapılması için depomuzda sizin için saklayabiliriz. Elden açık hesap senet..
39.990,00TL
Brand: PROFİLO Model: Pibecp-003
Profilo süper Beyaz Eşya Düğün Paketi Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesinden oluşan set Profilo elektrik süpürgesi İzmir de elden taksit yapan mağazalar arasında lider marka çelik kardeşler bozyaka da Profilo 3'lü Beyaz Eşya Seti senetli taksit seçeneği ile şimdi satın alabilirs..
42.000,00TL
Brand: REGAL Model: Regal BP-003
Regal Beyaz Eşya Çeyiz Seti Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesinden oluşmaktadır. En uygun fiyatla ve 12 kg çamaşır makinesi ile dikkat çeken beyaz eşya paketi Fantom dik süpürge hediye, Çelik Kardeşler İzmir de üstün markaları açık hesap taksitle ve en iyi fiyatlarla sizlere sunmaktadır. ..
29.000,00TL
Brand: SAMSUNG Model: Sbes-003
Beyaz Eşyalarda Üstün marka Samsung dan dayanılmaz beyaz eşya düğün seti, Üstelik robot süpürge hediye bitmedi 24 aya varan taksit seçeneği İzmir Bozyaka Çelik Kardeşler de. Hayalindeki hediyeyi almak için hemen iletişime geçebilirsin..
40.550,00TL
Brand: SAMSUNG Model: Sibep-003
Samsung Beyaz Eşya Düğün Paketlerinde İnanılmaz indirimler seni bekliyor. Çelik Kardeşler evleneceklere özel taksit imkanlarını arttırdı hemen ara taksit taksit öde...
43.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.