Menu
Your Cart

Beşik

Beşik
Brand: Baby hope Model: 1000000040944
Beşiklerde; korkuluklar asansörlü yükseklik ayarına sahip olup, özel rulman teknolojisi sayesinde, sessizdir ve istenildiğinde sabitlenebilir.Beşik komodinlerinin arka bölümü, bebeğinizin oyuncaklarını saklamanız için sandıklı olarak tasarlanmıştırÇizilmeyen ve yüzeyi suya dayanıklı suntalam malzeme..
2.100,00TL
Brand: Baby hope Model: 780-85
Çekmece rayları stoplama özelliğine sahiptir.Beşiklerde tekerlekli, 80x180cm baza yer almaktadırÜrün kapaklarında stoplu menteşeler kullanılmıştırÇocuk odasına dönüşebilen uzayan karyola özelliği mevcuttur.Sallanma özelliği; özel rulman teknolojisi ile daha sessizdir ve istenildiğinde sabitlenebilir..
4.568,00TL
Brand: Baby hope Model: 905-58
Beşik komodinlerinin arka bölümü, bebeğinizin oyuncaklarını saklamanız için sandıklı olarak tasarlanmıştır.Beşiklerde; korkuluklar asansörlü yükseklik ayarına sahip olup, özel rulman teknolisi sayesinde, sessizdir ve istenildiğinde sabitlenebilir.Çizilmeyen ve yüzeyi suya dayanıklı suntalam malzemed..
811,00TL
Brand: Baby hope Model: 930-55
Çocuk odasına dönüşebilen uzayan karyola özelliği mevcutturBüyüyen beşik, karyola, komodin ve ders çalışma masasına dönüşebilmektedir.Beşik komodinlerinin arka bölümü, bebeğinizin oyuncaklarını saklamanız için sandıklı olarak tasarlanmıştırBeşiklerde; korkuluklar asansörlü yükseklik ayarına sahip ol..
1.089,00TL
Brand: Baby hope Model: 784-85
Ürün kapaklarında stoplu menteşeler kullanılmıştırÇekmece rayları stoplama özelliğine sahiptirSallanma özelliği; özel rulman teknolojisi ile daha sessizdir ve istenildiğinde sabitlenebilir.Mobilyalarda dekoratif zamak kulplar kullanılmıştırKapaklarda kullanılan kaplamalar, antialerjik olup Avrupa St..
2.699,00TL
Brand: Çelik Kardeşler Model: Kukki Sepet Beşik Krem
Kayın ağacından üretilmiş doğal portatif tekerlekli sallanabilir bebek sepeti. Yeni doğmuş bebeklerde 0-12 ay arasında kullanım için uygundur. Doğum sonrasında bebeklerin yoğun bakıma ihtiyaçı olduğu dönemde , bebeklerin ebeveynlerinin yanında yatmasını sağlayan , sallanabilir ve tekerlekleri sayesi..
599,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.